Datum
Program na týden 9. 5. – 13. 5. 22 (lichý)
Po 9. 5.
8.00 – 11.00 – I.A – knihovna Dům čtení
Út 10. 5.
9.00 – 12.00 – 1.B – knihovna Dům čtení
9.00 – 10.00 – 6. a 7. roč. – The Bear Theatre – The Alien Grammar Show – velká tělocvična
10.30 – 11.35 – 8. a 9. roč. – The Bear Theatre – The Detectives – velká tělocvična
od 13.00 – Bibliobus ve škole
St 11. 5.
Čt 12. 5.
II. ABC – plavání
od 8.40 – štafetový pohár – vybraní žáci 1. – 5. tříd – stadion Kotlářka – doprovod pí Jakoubková
ŠD 3. a 6. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel
výjezd Tři Studně – zástupce žákovského parlamentu (3 žáci)
Pá 13. 5.
výjezd Tři Studně – zástupce žákovského parlamentu (3 žáci)
Připomínky
10. 6. od 8.00 – FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD
20. 5. – 27. 5. – II. ABC – ŠvP – Střelské Hoštice
Z příštího týdne
pondělí 16. 5. – celodenní výlet – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – Koncentrační tábor Mauthausen, Rakousko
úterý 17. 5. – pražské kolo kategorie A – Mc Donald‘s cup – fotbal – vybraní žáci 1. – 3. tříd – ABC Braník – doprovod pí Jakoubková
středa 18. 5. – od 8.30 – Češtinářská perlička, ZŠ U Roháčových kasáren, účast Ela F. – 6.C a Matyáš B. – 7.B – doprovod pí uč. Duspivová
středa 18. 5. – 8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – IX.A – návštěva SPŠD, a.s., Moravská, Praha 2 – doprovod pí Vémolová a pí Jakoubková
středa 18. 5. – 10.00 – 8. AB – Film Cleo (99 min.), Goethe-Institut, návrat na 6. VH, doprovod pí uč. Šmahová a pí uč. Tomanová
pátek 20. 5. – DEN DIVNOTAŠEK
pátek 20. 5. – 9. 30 – IV. BC – Divadlo U Hasičů – Putování s Poutníky
Třída 1. C se zúčastnila programu „Z pohádky do pohádky“.
Pomohli jsme Honzíkovi vysvobodit princeznu, vyřešili jsme vodníkovy hádanky, povedlo se nám probudit třetí hlavu draka a taky jsme úspěšně opravili popletenou pohádku.
To vše jsme stihli za hodinku v Domě čtení.
Veronika Hrušková
MČ Praha 10 zve na příměstský tábor více zde
Datum
Program na týden 2. 5. – 6. 5. 22 (sudý)
Po 2. 5.
preventivní program PČR:
9.00 – 9.45 – V.A
10.00 – 10.45 – V.B
10.55 – 11.40 – V.C
Út 3. 5.
8.00 – 13.00 – IV.A – vycházka Praha – prohlídka Anežského Kláštera – výukový program – Dílna středověkého malíře
8.00 – 13.00 – krajské finále kategorii A – Mc Donald‘s cup – fotbal -vybraní žáci 1. – 3. tříd – doprovod pí Jakoubková
9.00 – 12.00 – I.C – knihovna Dům čtení
St 4. 5.
8.00 – 13.00 – Němčina mě baví, účast 4 žáci z IX.A – doprovod pí uč. Šmahová
8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – IX.B – návštěva SPŠD, a.s.,, Moravská, Praha 2 – doprovod pí Vacovská a pí Jakoubková
12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III.A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská
Čt 5. 5.
II.ABC – plavání
I.ABC; III.ABC – projektový den „POCHOP“
ŠD 1. a 5. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel
Z příštího týdne
pondělí 9. 5. – 8.00 – 11.00 – I.A – knihovna Dům čtení
úterý 10. 5. – 9.00 – 12.00 – 1.B – knihovna Dům čtení
úterý 10.5. – 9.00 – 10.00 – 6. a 7. roč. – The Bear Theatre – The Alien Grammar Show – velká tělocvična
úterý 10. 5. – 10.30 – 11.35 – 8. a 9. roč. – The Bear Theatre – The Detectives -velká tělocvična
úterý 10. 5. – od 13.00 – Bibliobus ve škole
středa 11. 5. – 8.45 – 10.15 – II.C – knihovna Skalka
čtvrtek 12. 5. – od 8.40 – štafetový pohár – vybraní žáci 1. – 5. tříd – stadion Kotlářka v Dejvicích – doprovod pí uč. Jakoubková
čtvrtek 12. 5. – ŠD 3. a 6. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel
Fotky z koloběžkiády a řadu dalších šaškáren z družin najdete zde
Navigace pro příspěvky
Základní škola v Praze 10