Archiv rubriky: Program na týden

Program na týden od 30. 5. 2022

Datum

Program na týden 30. 5. – 3. 6. 22 (sudý)

Po 30. 5.

  • IV. ABC – odjezd na ŠvP – Fähnrichův mlýn – Stáž nad Nežárkou
  • I.ABC – odjezd na ŠvP – Hotel Kodrea – Nové Hutě

Út 31. 5.

St 1. 6.

  • 8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – VIII. B – návštěva SPŠD, a.s., Moravská, Praha 2 – doprovod pí Šmahová a pí Jakoubková
  • od 9.00 – II. ABC, III. ABC, V. ABC – den dětí na zahradě školy – organizuje parlament a žáci 9. ABC

Čt 2. 6.

  • II. ABC – plavání
  • 8.45 – 13.00 – sportovní den na zahradě školy – 2. stupeň

Pá 3. 6.

  • IV. ABC – příjezd ze ŠvP – Fähnrichův mlýn – Stáž nad Nežárkou
  • I.ABC – příjezd ze ŠvP – Hotel Kodrea – Nové Hutě

Z příštího týdne

  • pondělí 6. 6. – ovoce do škol
  • pondělí 6. 6. – od 13.00 – PPP ve škole
  • pondělí 6. 6. – od 13.00 – KMD – Divadlo na Vinohradech – Revizor, organizuje pí uč. Šillerová a paní Jenčíková
  • pondělí 6. 6. – 14.00 – 16.00 – zápis do 1. tříd – Lex Ukrajina – vedení školy
  • pondělí 6. 6. – 16.30 – V. ABC – třídní schůzky (ŠvP) – místo konaní – školní jídelna
  • úterý 7. 6. – od 13.00 – Bibliobus ve škole
  • středa 8. 6. – 8.00 – 13.00 – VI.B – Toulcův dvůr, „Život v mokřadu“
  • středa 8. 6. – 2. vyuč. hod. – VII.A – Jazyková animace –Němčina nekouše
  • středa 8. 6. – 3. vyuč. hod. – VII.B – Jazyková animace –Němčina nekouše
  • čtvrtek 9. 6. – 8.00 – 10.30 – VI.A – Staň se hrdinou – Ústřední městská knihovna, Mariánském náměstí – doprovod pí uč. Sotlová
  • pátek 10. 6. – od 8.00 – FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD a učitelského sboru na zahradě školy, organizuje pí hospodářka Bláhová

Program na týden od 23. 5. 2022

Datum

Program na týden 23. 5. – 27. 5. 22 (Lichý)

Po 23. 5.

  • ovoce do škol – výdej o velké přestávce ve vestibulu školy – organizuje p. školník

Út 24. 5.

  • 9.00 – 10.00 – III. C – Hasiči – hasičská stanice v Průběžné
  • od 13.00 – Bibliobus ve škole

St 25. 5.

  • 9.00 – 10.00 – III. B – Hasiči – hasičská stanice v Průběžné

Čt 26. 5.

  • 9.00 – 10.00 – III. A – Hasiči – hasičská stanice v Průběžné
  • ŠD 7. a 8. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel
Pá 27. 5.
  • 8.00 – 13.30 – vybraní žáci IX.ABC – Literárně – dějepisná vycházka po pražských památkách – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský
  • II. ABC – návrat ze ŠvP – Střelské Hoštice

Připomínky

  • 10. 6. od 8.00 – FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD
  • 30. 5. – 3. 5. – IV. ABC – ŠvP – Fähnrichův mlýn – Stáž nad Nežárkou
  • 30. 5. – 3. 6. – I.ABC – ŠvP – Hotel Kodrea – Nové Hutě

Z příštího týdne

  • středa 1. 6. – 8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – VIII. B – návštěva SPŠD, a.s., Moravská, Praha 2 – doprovod pí Jakoubková a pí Vacovská
  • středa 1. 6. – od 9.00 – II. ABC, III. ABC, V. ABC – den dětí na zahradě školy – organizuje parlament a žáci 9. ABC
  • čtvrtek 2. 6. – 9.00 – 13.00 – sportovní den na zahradě školy – 2. stupeň

Program na týden od 16. 5. 2022

Datum

Program na týden 16. 5. – 20. 5. 22 (sudý)

Po 16. 5.

  • celodenní výlet – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – Koncentrační tábor Mauthausen, Rakousko
  • 9.00 – 10.00 – přípravná třída – Dům čtení – Z pohádky do pohádky

Út 17. 5.

  • pražské kolo kategorie A – Mc Donald‘s cup – fotbal – vybraní žáci 1. – 3. tříd – ABC Braník – doprovod pí Jakoubková

St 18. 5.

  • od 8.30 – Češtinářská perlička, ZŠ U Roháčových kasáren, účast Ela F. – 6.C a Matyáš B. – 7.B – doprovod pí uč. Pelešková
  • 8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – IX.A – návštěva SPŠD, a.s., Moravská, Praha 2 – doprovod pí Vémolová a pí Vacovská
  • 10.00 – 8. AB – Film Cleo (99 min.), Goethe-Institut, návrat na 6. VH, doprovod pí uč. Šmahová a pí uč. Tomanová
  • ŠD 5.odd. – dopravní hřiště

Čt 19. 5.

  • II. ABC – plavání

Pá 20. 5.

  • DEN DIVNOTAŠEK – organizuje školní parlament
  • 9. 30 – IV. BC – Divadlo U Hasičů – Putování s Poutníky

Připomínky

  • 10. 6. od 8.00 – FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD
  • 20. 5. – 27. 5. – II. ABC – ŠvP – Střelské Hoštice

Z příštího týdne

  • pondělí 23. 5. – ovoce do škol
  • úterý 24. 5. – Bibliobus ve škole
  • čtvrtek 26. 5. – ŠD 7. a 8. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel
  • pátek 27. 5. – 8.00 – 13.30 – vybraní žáci IX.ABC – Literárně – dějepisná vycházka po pražských památkách – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský

Program na týden od 9. 5. 2022

Datum

Program na týden 9. 5. – 13. 5. 22 (lichý)

Po 9. 5.

  • 8.00 – 11.00 – I.A – knihovna Dům čtení

Út 10. 5.

  • 9.00 – 12.00 – 1.B – knihovna Dům čtení
  • 9.00 – 10.00 – 6. a 7. roč. – The Bear Theatre – The Alien Grammar Show – velká tělocvična
  • 10.30 – 11.35 – 8. a 9. roč. – The Bear Theatre – The Detectives – velká tělocvična
  • od 13.00 – Bibliobus ve škole

St 11. 5.

Čt 12. 5.

  • II. ABC – plavání
  • od 8.40 – štafetový pohár – vybraní žáci 1. – 5. tříd – stadion Kotlářka – doprovod pí Jakoubková
  • ŠD 3. a 6. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel
  • výjezd Tři Studně – zástupce žákovského parlamentu (3 žáci)

Pá 13. 5.

  • výjezd Tři Studně – zástupce žákovského parlamentu (3 žáci)

Připomínky

  • 10. 6. od 8.00 – FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD
  • 20. 5. – 27. 5. – II. ABC – ŠvP – Střelské Hoštice

Z příštího týdne

  • pondělí 16. 5. – celodenní výlet – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – Koncentrační tábor Mauthausen, Rakousko
  • úterý 17. 5. – pražské kolo kategorie A – Mc Donald‘s cup – fotbal – vybraní žáci 1. – 3. tříd – ABC Braník – doprovod pí Jakoubková
  • středa 18. 5. – od 8.30 – Češtinářská perlička, ZŠ U Roháčových kasáren, účast Ela F. – 6.C a Matyáš B. – 7.B – doprovod pí uč. Duspivová
  • středa 18. 5. – 8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – IX.A – návštěva SPŠD, a.s., Moravská, Praha 2 – doprovod pí Vémolová a pí Jakoubková
  • středa 18. 5. – 10.00 – 8. AB – Film Cleo (99 min.), Goethe-Institut, návrat na 6. VH, doprovod pí uč. Šmahová a pí uč. Tomanová
  • pátek 20. 5. – DEN DIVNOTAŠEK
  • pátek 20. 5. – 9. 30 – IV. BC – Divadlo U Hasičů – Putování s Poutníky

Program na týden od 2. 5. 2022

Datum

Program na týden 2. 5. – 6. 5. 22 (sudý)

Po 2. 5.

  • preventivní program PČR:
    • 9.00 – 9.45 – V.A
    • 10.00 – 10.45 – V.B
    • 10.55 – 11.40 – V.C

Út 3. 5.

  • 8.00 – 13.00 – IV.A – vycházka Praha – prohlídka Anežského Kláštera – výukový program – Dílna středověkého malíře
  • 8.00 – 13.00 – krajské finále kategorii A – Mc Donald‘s cup – fotbal -vybraní žáci 1. – 3. tříd – doprovod pí Jakoubková
  • 9.00 – 12.00 – I.C – knihovna Dům čtení

St 4. 5.

  • 8.00 – 13.00 – Němčina mě baví, účast 4 žáci z IX.A – doprovod pí uč. Šmahová
  • 8.00 – 11.25 – projekt polytechnické hnízdo – IX.B – návštěva SPŠD, a.s.,, Moravská, Praha 2 – doprovod pí Vacovská a pí Jakoubková
  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III.A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská

Čt 5. 5.

  • II.ABC – plavání
  • I.ABC; III.ABC – projektový den „POCHOP“
  • ŠD 1. a 5. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel

Z příštího týdne

  • pondělí 9. 5. – 8.00 – 11.00 – I.A – knihovna Dům čtení
  • úterý 10. 5. – 9.00 – 12.00 – 1.B – knihovna Dům čtení
  • úterý 10.5. – 9.00 – 10.00 – 6. a 7. roč. – The Bear Theatre – The Alien Grammar Show – velká tělocvična
  • úterý 10. 5. – 10.30 – 11.35 – 8. a 9. roč. – The Bear Theatre – The Detectives -velká tělocvična
  • úterý 10. 5. – od 13.00 – Bibliobus ve škole
  • středa 11. 5. – 8.45 – 10.15 – II.C – knihovna Skalka
  • čtvrtek 12. 5. – od 8.40 – štafetový pohár – vybraní žáci 1. – 5. tříd – stadion Kotlářka v Dejvicích – doprovod pí uč. Jakoubková
  • čtvrtek 12. 5. – ŠD 3. a 6. oddělení – Pomůžeme mamince, přespíme v družince – od 16.00 – parník s vodníkem; 17.30 – muzeum pověstí a strašidel