Archiv rubriky: Program na týden

Program na týden od 1. 11. 2021

Datum

Program na týden 1. 11. – 5. 11. 21 (sudý)

Po 1. 11.

Út 2. 11.

  • celodenní dějepisně zeměpisná vycházka – VII. B – Karlštejn – doprovod pí uč. Tomanová a pí uč. Šmahová
  • 16.30 – IV. ABC – třídní schůzky
  • 15.30 – Post Bellum – setkání učitelů v sítí škol Pamětí národa – účast MP J. Makovský

St 3. 11.

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III. A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská
Čt 4. 11.
  • II. ABC – plavání

Pá 5. 11.

  • IX.ABC – přihlášení žáci – testy profesní orientace – PPP Praha 10

Z příštího týdne

  • pondělí 8. 11. – náslechová praxe v hodinách Čj studentky Pedf UK J. Hoškové ve třídách VI.C, VIII.A, VII.B, IX.A
  • úterý 9. 11. – bibliobus ve škole
  • středa 10. 11. – 13.00 – pracovnice PPP ve škole
  • čtvrtek 11. 11. – náslech SPC ve třídě IX.A
  • čtvrtek 11. 11. – 11.00 – VI.ABC – Vzdělávací koncert ČF, Rudolfinum – doprovod p. uč. Makovský (VI.A), pí uč. Sotlová (VI.B), pí uč. Pelešková (VI.C)
  • pátek 12. 11. – II.ABC – Divadlo S+H – Hurvínkovo přání

Program na týden od 25. 10. 2021

Datum

Program na týden 25. 10. – 29. 10. 21

Po 25. 10.

  • 9.00 – II. A – depistáž
  • 10.00 – IX. A – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • 14.00 – II. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament

Út 26. 10.

  • 8.00 – II. B,C – depistáž
  • 10.00 – IX. B – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • 13.00 – Bibliobus ve škole

St 27. 10.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Čt 28. 10.

Státní svátek – Den vzniku samostatného československého státu

Pá 29. 10.

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Připomínky

Z příštího týdne

  • úterý 2. 11. – celodenní dějepisně zeměpisná vycházka – VII. B – Karlštejn – doprovod pí uč. Tomanová a pí uč. Šmahová
  • úterý 2. 11. –16.30 – IV. ABC – třídní schůzky
  • středa 3. 11. – 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III. A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská

Program na týden od 18. 10. 2021

Datum

Program na týden 18. 10. – 22. 10. 21 (Sudý)

Po 18. 10.

  • 9.00 – IX. B – návštěva Senátu – doprovod p. uč. Makovský. Návrat na 4. vyuč. hod.

Út 19. 10.

St 20. 10.

  • III. A – Hudební zvěřinec
Čt 21. 10.
  • II. ABC – plavání
  • Příp. třída – Lasergame – Harlequin, P10
  • 10.00 (jen 3. vyuč. hod.) – VI. C – knihovna Skalka – beseda „Nástrahy v médiích“, doprovod pí uč. Pelešková

Pá 22. 10.

  • ŠD – společné sportovní odpoledne

Z příštího týdne

  • pondělí 25. 10. – 10.00 – IX. A – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • pondělí 25. 10. – 8.00 – II. A – depistáž
  • pondělí 25. 10. – 14.00 – II. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament
  • úterý 26. 10. – 8.00 – II. B,C – depistáž
  • úterý 26. 10. – 10.00 – IX. B – Projekce německého filmu Oskar und Lili, Das Filmfest, Lucerna (115 min.), návrat během 5. hodiny – doprovod pí uč. Šmahová
  • úterý 26. 10. – 13.00 – Bibliobus ve škole
  • středa 27. 10. – podzimní prázdniny
  • čtvrtek 28. 10. – státní svátek – Den vzniku samostatného československého státu
  • pátek 29. 10. – podzimní prázdniny

Program na týden od 11. 10. 2021

Datum

Program na týden 11. 10. – 15. 10. 21 (Lichý)

Po 11. 10.

  • ovoce do škol – výdej o velké přestávce ve vestibulu školy – organizuje p. školník
  • II. AC – Z pohádky do pohádky, knihovna Korunní
  • 14.00 – I. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament

Út 12. 10.

  • Bibliobus ve škole

St 13. 10.

  • II.ABC – výlov rybníka, Motolský rybník

Čt 14. 10.

  • II. ABC – plavání

Pá 15. 10.

  • 9.00 – IX. AC – návštěva Senátu – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský. Návrat na 4. vyuč. hod.

Z příštího týdne

  • pondělí 18. 10. – 9.00 – IX. B – návštěva Senátu – doprovod p. uč. Makovský
  • středa 20. 10. – III. A – Hudební zvěřinec
  • čtvrtek 21. 10. – 10.00 (jen 3. vyuč. hod.) – VI. C – knihovna Skalka – beseda „Nástrahy v médiích“, doprovod pí uč. Pelešková

Program na týden od 4. 10. 2021

Datum

Program na týden 4. 10. – 8. 10. 21 (sudý)

Po 4. 10.

  • I. ABC a př. tř. – 9.00 – Dechové kvinteto, tělocvična
  • II. ABC, IV. A – 10.00 – Dechové kvinteto, tělocvična
  • VI. ABC – Planetárium Praha – doprovod pí uč. Zvěřinová (VI.B), pí uč. Pelešková (VI.C), pí uč. Jakoubková (VI.A). Sraz před školou v 7.45, návrat do školy na 5. vyuč. hod.

Út 5. 10.

St 6. 10.

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě III. A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Slánská

Čt 7. 10.

  • II. ABC – plavání
  • 9.00 – náslechy pracovnic PPP v I. ABC

Pá 8. 10.

Ředitelský den

Z příštího týdne

  • pondělí 11. 10. – II. AC – Z pohádky do pohádky, knihovna Korunní
  • pondělí 11. 10. – 14.00 – I. stupeň – školní tenis – organizuje školní parlament
  • úterý 12. 9. – Bibliobus ve škole
  • středa 13. 10. – II.ABC – výlov rybníka, Motolský rybník
  • pátek 15. 10. – 9.00 – IX. AC – návštěva Senátu – doprovod pí uč. Pelešková a p. uč. Makovský