Archiv rubriky: Fotogalerie

Výlet 1. tříd do Toulcova dvora

V předvánočním čase si děti prvních tříd udělaly výlet do Toulcova dvora. Program s názvem Vánoce na statku si děti užily. Během dobrodružné cesty přírodou za pokladem se dozvěděly zajímavosti o adventu. Následovaly pak rukodělné dílničky, kde si děti vyrobily řetěz z přírodnin a udělaly svíčku ze včelího vosku.

Vánoční kavárna na ZŠ V Rybníčkách

19. prosince se na ZŠ V Rybníčkách odehrávala kouzelná vánoční akce, která přinesla radost, kreativitu a společenské propojení. Škola se proměnila v místo plné pohody, tvořivosti a sváteční atmosféry.

Hlavním lákadlem byla pestrá nabídka aktivit, které oslovily malé i velké. Pro sportovně založené děti byla připravena opičí dráha, kde si mohly vyzkoušet svou obratnost. Kreativní duše si přišly na své při zdobení vánočních dekorací, tvorbě ozdob, svícnů a váziček, nebo dokonce při skládání vánočního origami. Mnozí využili příležitosti upéct si oplatky nebo ozdobit perníčky, které provoněly celou školu.

Ve školní kavárně si návštěvníci mohli odpočinout u šálku svařeného vína, čaje či kávy a zakousnout se do domácího cukroví. Atmosféru dotvářela příjemná společnost rodičů, dětí i učitelů, kteří se aktivně zapojovali do programu.

Součástí akce byl také dobročinný bazar, jehož výtěžek poputuje na podporu charitativních projektů. Zájemci mohli zakoupit drobné dárečky a zároveň přispět na dobrou věc.

Vrcholem dne bylo vystoupení školního pěveckého souboru podporovaného i zpěvem části učitelského sboru, který svými koledami a pohádkovými písněmi dojal celé publikum.

Celá akce se nesla ve vánočním duchu, ve znamení sdílení a radosti. Děti odcházely s úsměvem na tváři a učitelé mohli být právem pyšní na vytvoření tak krásné tradice.

Vánoční akce na ZŠ V Rybníčkách opět ukázala, že adventní čas je ideální příležitostí k setkání, společnému tvoření a pomoci druhým. Už teď se těšíme na další ročník.

Berenika Pískačová a Natálie Haislová

Ve Voříškově budou štědré Vánoce…

S radostí oznamujeme, že naše sbírka pro útulek Voříškov byla úspěšně ukončena a díky vaší velké štědrosti se nám podařilo nasbírat spoustu potřebných věcí pro pejsky v nouzi! 🐶💚 Auto do Voříškova odjíždělo naplněné až po střechu vším, čím jste do této sbírky přispěli.

Děkujeme nejen dětem, které se do sbírky zapojily s nadšením a srdcem, ale i rodičům, kteří je podporovali.👏👨‍👩‍👧‍👦

Ať už jste přispěli materiálně, nebo šířili povědomí o sbírce mezi přátele, každý váš příspěvek byl nesmírně cenný!

Těšíme se, že i v budoucnu budeme moci společně pomáhat a udělat radost těm, kdo to nejvíc potřebují…

S úctou a vděčností organizátorka sbírky✨ Jana Pelešková