Recitační soutěž 4. a 5. ročníků

Dne 26. 3. 2024 se v naší škole jako již tradičně uskutečnila Recitační soutěž 4. a 5. ročníků. Celkem se jí zúčastnilo 13 recitujících, kteří si připravili básně podle svého výběru. Výběr básní byl široký od Jiřího Žáčka, Josefa Kainara, Karla Jaromíra Erbena, Josefa Václava Sládka až po jednoho ukrajinského autora. Žáci se velmi snažili a rozhodování nebylo jednoduché. Devítičlenná porota, složená ze šesti zástupců tříd a tří paní učitelek, nakonec ocenila zvlášť kategorii 4. ročníků a zvlášť 5. ročníky. Byla udělena tato 3 umístění v každém ročníku

za 4. ročník

1. místo Ema P.

2. místo Christina Y.

3. místo Anna P.

za 5. ročník

1. místo Zuzana N.

2. místo Eva K.

3. Jan N.

Ocenění žáci dostali za své výkony pěkné diplomy a malou sladkou odměnu. Těšíme se již na příští ročník.