Archiv rubriky: Fotogalerie

Poháru starostů ve florbalu

V pondělí 13. 4. se žáci druhých a třetích tříd zúčastnili obvodního kola Poháru starostů ve florbalu, kde si vedli velmi dobře. V konkurenci 11 týmů obsadili krásné 5. místo.

I přes pomalejší rozjezd dokázali v průběhu turnaje výrazně zlepšit svůj výkon a předváděli skvělou hru plnou nasazení, bojovnosti a týmové spolupráce.

Velké poděkování patří všem hráčům: Felixovi, Klárce, Magdě, Nikče, Davidovi, Andrému, Brunovi, Tomášovi, Patrikovi a Michaelovi za vzornou reprezentaci školy.

Rozloučení s Turky 🇹🇷🇨🇿

Závěr turecké návštěvy se nesl v příjemném a přátelském duchu. 🤝 🤗 Turečtí žáci i učitelé byli s návštěvou Prahy spokojeni a moc se jim na naší škole líbilo. 🏫👩🏻‍🏫📚 Jen velikonoční tradice v podobě pomlázky, které zhlédli na Staroměstském náměstí, pro ně byly až moc drastické. 😁🌞🙅🏼‍♀️🤷🏻