Archiv rubriky: Fotogalerie

1.B v Městské knihovně

V pátek 3. 10. se třída I.B vypravila do městské knihovny – Domu čtení na důležité volební setkání. Paní knihovnice pro nás měla připravenou knihu „Volte zvířata“, kterou nám přečetla, vyvodila a vysvětlila společně s dětmi slova volby, vláda, demokracie aj. Ale hlavně pro nás připravila hlasovací lístky a každý si mohl vyzkoušet vhodit svůj hlas do volební urny. Tato návštěva nebude jistě poslední.

Plavání 2. tříd

Od září začali žáci druhých tříd docházet na hodiny plavání. První hodinu probíhalo rozřazování do skupin, dle plaveckých dovedností dětí. Díky profesionálnímu přístupu plavčíků se už ve vodě líbí i dětem, které měly ze začátku z vody respekt. Koukněte se, jak jim to jde. 🙂 PLAVÁNÍ JE NEJ! 😉