Vyhodnocení jednotné přijímací zkoušky

Už zítra 28. 4. pošle Cermat vyhodnocení jednotné přijímací zkoušky na příslušné školy a ty pak mohou začít vyhlašovat pořadí přijatých uchazečů.

Některé školy to stihnou ještě v pátek 28. 4. 2023, některé to zvládnou v průběhu prodlouženého víkendu, některé až 2. nebo 3. května.

Protože v letošní roce byl velký počet deváťáků, počítejte s možností zúčastnit se i druhého kola přijímacího řízení, které si vyhlašuje už každá škola sama (tedy není jasně daný žádný jednotný termín ani podmínky přijímaček). Pokud máte zájem o další předvyplněné přihlášky, přijďte si pro ně do kanceláře zástupkyně ředitele ještě tento týden.

Zápisové lístky budu vzhledem ke zvýšenému zájmu rodičů vydávat u sebe v kanceláři již tento pátek během dopoledne, přineste si vhodné desky.

Zuzana Mandausová