Ukliďme Česko – procházka po Drážní promenádě a Slatinách

Vážení rodiče, milí žáci,

naše škola se v sobotu 18. 9. 2021 zapojí do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Sraz účastníků bude v 10:00 hodin na zrušené vlakové zastávce Praha-Strašnice. Uvítáme zapojení žáků, rodičů a kohokoliv dalšího, kdo má zájem, aby naše společné životní prostředí bylo o chlup lepší. Od 10 hodin pomůžeme uklidit zrušenou železniční trať mezi Strašnicemi a Vršovicemi, kde má vzniknout nová Drážní promenáda a po samotném úklidu bude možné se zúčastnit společně procházky po sousedních Slatinách se závěrečným posezením a opékáním špekáčků.

Pokud se chcete akce zúčastnit, prosím, napište mi na mail: pavel.hajek@zs-vrybnickach.cz, pro každého dobrovolníka bude zajištěn pytel na odpad, pracovní rukavice a na Slatinách na Vás bude čekat zasloužený špekáček k opečení.

Odvoz odpadu zajišťuje MČ Praha 10 a akci jako komunitně osvětové setkání podporuje EU a hl. m. Praha. Web akce