Rybí zpravodaj uspěl v soutěži Školní časopis roku 2022

Minulý týden proběhlo vyhlášení krajských kol soutěže školních časopisů za loňský školní rok. Této soutěže se účastnila i naše škola s Rybím zpravodajem.

V celopražském kole jsme se umístili v kategorii pro žáky 2. stupně na první místě a postupujeme do celostátního finále. Všem členům redakce Rybího zpravodaje děkujeme za jejich celoroční trpělivou práci a nadšení. Pod vedením paní učitelky Jany Sotlové a Hany Zítové se o úspěch školního časopisu zasloužili:

  • Ema H. a Ema Z. ze třídy 7. B
  • Ester V. a Kryštof J. ze třídy 7. A
  • Karolína K. ze třídy 7. C
  • Petr P. ze třídy 8. A.

Pro příští čísla časopisu se v redakci těšíme, že přivítáme nové redaktory, kteří rozšíří řady našich úspěšných spolužáků. A školnímu časopisu držíme palce za dobré umístění v celorepublikovém finále!