Program na 18. týden 2019

Po  29. 4.
  • 9.00 – Reduta – anglické divadlo VII.AB – Love in the Jeans Department – 75 Kč, doprovod třídní uč. a asis. pedag.
Út  30. 4.
St   1. 5 Svátek práce
Čt  2. 5.

 

  • III. ABC – plavání
  • 7.25 – sraz před školou – ekologická exkurze CHKO Křivoklátsko – vybraní žáci 6. tříd, doprovod pí uč. Kosová a pí uč. Vokounová
  • 12. 15 – ŠD – Plackohraní
Pá  3.5.
  • ekologická exkurze Křivoklátsko – vybraní žáci 6. tříd, doprovod pí uč. Kosová a pí uč. Vokounová – návrat 15.15 na Skalku
Z příštího týdne

 

 

 

  • v pondělí 6. 5. – Ředitelský den
  • v úterý 7. 5. – Ředitelský den
  • ve středu 8. 5. -Den vítězství
  • v pátek 10. 5. – Dravci v létu, 50 Kč dle rozpisu:
    • 8. 00 – 1. – 3. třídy
    • 9.00 – 1. -3. třídy
    • 10.00 – 5. – 7. třídy
    • 11.00 – 5. – 7. třídy,
    • organizuje pí uč. Zvěřinová

Program na 17. týden 2019

Po  22. 4. Velikonoční pondělí
Út  23. 4.

 

 

  • 13. 00 – Bibliobus ve škole, organizuje pí uč. Jenčíková
  • 8.00 – 12.00 – VI. B – exkurze do Ateliérů Barrandov
  • 10.40 – 13.30 – VI. A – exkurze do Ateliérů Barrandov
  • 15.00 – KMD – Já jsem Krabat – vila Štvanice, doprovod pí uč. Šillerová a pí uč. Znamenáčková
  • 16.00 – Post Bellum – Strašnické divadlo – vybraní žáci 9. AB, doprovod p. uč. Makovský
St  24.4.

 

 

  • 8.30 – první a druhá kategorie – vybraní žáci      (2. – 5. roč.) – meziškolní kolo poetické a pěvecké soutěže – Sokolovna TJ Sokola Strašnice, doprovod pí vych. Michalíková
  • 12.30 – nultá kategorie – vybraní žáci (0. – 1. roč.) – meziškolní kolo poetické a pěvecké soutěže – Sokolovna TJ Sokola Strašnice, doprovod
  • 16. 30 – informační třídní schůzka
  • od 16.45 – 18.00 – konzultační hodiny pro rodiče žáků 2. stupně
  • pro rodiče žáků 1. stupně po ukončení třídní schůzky začínají tripartity
Čt  25. 4.

 

 

  • III. ABC – plavání
  • 8.30 – třetí a čtvrtá kategorie – vybraní žáci (6. – 9. roč.) – meziškolní kolo poetické a pěvecké soutěže – Sokolovna TJ Sokola Strašnice, doprovod pí uč. Znamenáčková
  • 8.00 – náslech doktorky Vlkové ve třídách I. AC
  • 13.00 – konzultace s doktorkou Vlkovou
  • ŠD 1. a 5. odd.– Noc s Andersenem, výlet na Staré Hrady
Pá  26. 4.

 

 

  • 8.00 – náslech doktorky Vlkové ve třídě IV. B
  • v pátek 26. 4. – 13.00 – konzultace s doktorkou Vlkovou
  • 8.55 – III. ABC – anglické divadlo Azyzah – Green Eggs and Ham, hemžírna, organizuje pí uč. Jenčíková
  • 10.00 – IV. ABC – anglické divadlo Azyzah – Travel Machine, hemžírna, organizuje pí uč. Jenčíková
Z příštího týdne

 

 

 

  • v pondělí 29. 4. – 9.00 – Reduta – anglické divadlo – Love in the Jeans Department – 75 Kč, doprovod třídní uč. a asis. pedag.
  • ve středu 1. 5. – Svátek práce
  • ve čtvrtek 2. 5. – 7.25 – sraz před školou – ekologická exkurze CHKO Křivoklátsko – vybraní žáci 6. tříd, doprovod pí uč. Kosová a pí uč. Vokounová
  • ve čtvrtek 2. 5. – 12. 15 – ŠD – Plackohraní
  • v pátek 3. 5. – ekologická exkurze Křivoklátsko – vybraní žáci 6. tříd, doprovod pí uč. Kosová a pí uč. Vokounová – návrat 15.15 na Skalku

Program na 16. týden 2019

Po  15. 4.

 

  • modré pondělí ve škole
  • 8.00 – II. AB – zámek Loučeň
  • 8.55 – 10.45 – III. C – PP – Ohrožující látky kolem nás
  • 10.55 – 12.35 – III. B – PP – Ohrožující látky kolem nás
Út  16. 4.

 

  • 8.00 – II. C, III. C – zámek Loučeň
  • 8.55 – 10.45 – IV. C – PP – Komunikace, konflikty a jejich řešení
  • 10.55 – 12.35 – IV. A – PP – Komunikace, konflikty a jejich řešení
St  17. 4.

 

  • 8.00 – 12.15 – III. AB – Velikonoční Mýdlárna – Beroun
  • 9.30 – VII. A – návštěva soudu Na Míčánkách, doprovod pí tř. uč. Jenčíková a pí asis. Borovičková
  • 8.55 – 10.45 – V. A – PP – Alkohol a kouření
  • 8.55 – 10.45 – V. C – PP – Alkohol a kouření
  • 10.55 – 12.35 – V. B – PP – Alkohol a kouření
  • 13.00 – PPP ve škole, organizuje pí VP Mandausová
Čt  18. 4. velikonoční prázdniny
Pá  19. 4. Velký pátek
Z příštího týdne

 

 

 

  • v pondělí 22. 4. – Velikonoční pondělí
  • v úterý 23. 4. – 13. 00 – Bibliobus ve škole, organizuje pí uč. Jenčíková
  • v úterý 23. 4. – 8.00 – 12.00 – VI. B – exkurze do Ateliérů Barrandov
  • v úterý 23. 4. – 10.40 – 13.30 – VI. A – exkurze do Ateliérů Barrandov
  • v úterý 23. 4. – 15.00 – KMD – Já jsem Krabat – vila Štvanice, doprovod pí uč. Šillerová a pí uč. Znamenáčková
  • ve středu 24. 4. – 8.30 – první a druhá kategorie -vybraní žáci (2. – 5. roč.) – meziškolní kolo poetické a pěvecké soutěže – Sokolovna TJ Sokola Strašnice, doprovod pí vych. Michalíková
  • ve středu 24. 4. – 12.30 – nultá kategorie – vybraní žáci (0. – 1. roč.) – meziškolní kolo poetické a pěvecké soutěže – Sokolovna TJ Sokola Strašnice
  • ve středu 24. 4. – 16. 30 – informační třídní schůzka
  • ve středu 24. 4. – od 16.45 – 18.00 – konzultační hodiny pro rodiče žáků 2. stupně
  • ve středu 24. 4. – pro rodiče žáků 1. stupně po ukončení třídní schůzky začínají tripartity
  • ve čtvrtek 25. 4. – 8.30 – třetí a čtvrtá kategorie – vybraní žáci (6. – 9. roč.) – meziškolní kolo poetické a pěvecké soutěže – Sokolovna TJ Sokola Strašnice, doprovod pí uč. Znamenáčková
  • v pátek 26. 4. – 8.55 – III. ABC – anglické divadlo Azyzah – Green Eggs and Ham, hemžírna, organizuje pí uč. Jenčíková
  • v pátek 26. 4. – 10.00 – IV. ABC – anglické divadlo Azyzah – Travel Machine, hemžírna, organizuje pí uč. Jenčíková