Nový školní systém EduPage

Vážení rodiče, milí žáci,

od 1. 9. 2021 přechází naše škola na nový informační systém EduPage, který nahradil dosud používaný dmSoftware. Pro Vás to v tuto chvíli znamená, že svou elektronickou žákovskou knížku najdete na nové adrese https://zs-vrybnickach.edupage.org/.

Přihlašovací údaje k systému obdržíte přímo na email, který máte uvedený ve školní matrice, proto Vás prosíme o nahlášení případných změn Vašich kontaktních údajů třídním učitelům prostřednictvím formuláře, který každý rok dostávají žáci na začátku školního roku. Třídní učitelé rozešlou všem přístupové údaje ve čtvrtek 9. 9. 2021. Žáci, kteří email nepoužívají, obdrží údaje v papírové podobě.

Pro nový školní systém existuje i mobilní aplikace stejného jména „EduPage“, díky které zprávy ze školy najdete přímo v mobilu.