Archiv rubriky: Program na týden

Program na týden od 3. 10. 2022

Datum

Program na týden 3. 10. – 7. 10. 22 (Sudý)

Po 3. 10.

  • 8.00 – 8.45 – II.ABC, PT – Hudební pohádka
  • 9.00 – 10.00 – I.ABC – Hudební pohádka

Út 4. 10.

  • 9.30 – 12.00 – III.B – knihovna – Praha a její pověsti
  • II.C – Slovenský inštitút – O pejskovi, který měl kluka

St 5. 10.

  • 8.00 – cca 13.00 – přespolní běh 2022 – vybraní hoši 6. – 9. roč. – Lesopark Hostivař – doprovod p. uč. Vosátka
  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě I.A – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Menčíková
  • od 15.00 – Zahradní setkání V Rybníčkách – zahrada školy (setkání se uskuteční jen při vhodném počasí) – organizuje paní uč. Kosová, paní uč. Hrušková

Čt 6. 10.

  • II.ABC – plavání
  • 8.00 – cca 13.00 – přespolní běh 2022 – vybrané dívky 6. – 9. roč. – Lesopark Hostivař – doprovod pí uč. Jakoubková
  • 8.55 – 9.40 – I.A – PPP – projekt MKV
  • 10.00 – 10.45 – I.B – PPP – projekt MKV
  • 8.55 – 10.45 – IX.B – setkání se školním psychologem
  • 11.50 – 13.30 – VIII.A – setkání se školním psychologem

Pá 7. 10.

Z příštího týdne

  • úterý 11. 10. – 9.30 – 12.00 – III.C – knihovna – Praha a její pověsti
  • středa 12. 10. – PPP – projekt MKV:
    • 8.55 – 9.40 – II. C
    • 10.00 – 10.45 – II.A
    • 10.55 – 11.40 – II.B
  • čtvrtek 13. 10. – PPP – projekt MKV:
    • 8.55 – 9.40 – I. C
    • 10.00 – 10.45 – III.A
    • 10.55 – 11.40 – III.B
  • středa 12.10 – 8.00 – cca 13.00 – minifotbal – vybraní hoši 6. – 7. roč. – SK Slavia Praha – doprovod p. uč. Vosátka
  • 13.45 – 16.30 – ŠD – 7. a 8. odd. – Muzeum fantastických iluzí – doprovod pí uč. Boková a p. uč. Čechlovská
  • čtvrtek 13. 10. – IV.ABC; V.ABC – program EVVO – projektový den – O slepicích a vejcích
  • pátek 14. 10. – PT – Dům čtení – O pejskovi a kočičce
  • pátek 14.10. – 8.00 – cca 13.00 – minifotbal – vybraní hoši 8. – 9. roč. – SK Slavia Praha – doprovod p. uč. Vosátka

Program na týden od 19. 9. 2022

Datum

Program na týden 19. 9. – 23. 9. 22 (Sudý)

Po 19. 9.

  • 8.30 – 11.00 – III.A – knihovna – „Komiks“
  • od 13.30 – 7. oddělení – „Povídání o Netopýrech“
  • 14.00 – ŠD – náborový trénink – pozemní hokej – školní zahrada (malá tělocvična)

Út 20. 9.

  • od 12.30 – 6. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • od 13.30 – 3. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • od 13.30 – 8. oddělení – „Povídání o Netopýrech“

St 21. 9.

  • 9.00 – IX. AB – Vojenský historický ústav Kbely – doprovod p. uč. Makovský a p. řed. Doležal

Čt 22. 9.

  • II.ABC – plavání
  • 8.55 – 10.45 – VII.C – setkání se školním psychologem
  • 11.50 – 13.30 – VII.A – setkání se školním psychologem
  • od 12.30 – 2. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • od 13.30 – 1. oddělení – „Ježek bez jablíčka“

Pá 23. 9.

Ředitelský den (VOLBY)

Z příštího týdne

  • úterý 27. 8. – 8.00 – II. ABC – Dinopark – Harfa
  • úterý 27. 9. – od 12.30 – 4. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • úterý 27. 9. – od 13.30 – 5. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • čtvrtek 29. 9. – 8.55 – 10.45 – VII.B – setkání se školním psychologem
  • čtvrtek 29. 9. – 11.50 – 13.30 – VIII.A – setkání se školním psychologem
  • čtvrtek 29. 9. – 13.50 – 15.00 – ŠD – sportovní odpoledne – „Rytířská klání“ – dle počasí
  • pátek 30. 9. – 8.55 – 10.45 – VIII.B – setkání se školním psychologem
  • pátek 30.9. – zkrácené vyučování (předpokládané volby 2. kola do Senátu):
    • 1.stupeň do 11.40
    • 2.stupeň do 12.35

Program na týden od 12. 9. 2022

Datum

Program na týden 12. 9. – 16. 9. 22 (Lichý)

  • 9. 9. – 14. 9. – zájezd do Anglie – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – doprovod pí uč. Školná (vedoucí zájezdu), pí uč. Jenčíková, pí uč. Zvěřinová, CK „sCOOLtrips“

Po 12. 9.

  • 14.00 – PPP ve škole

Út 13. 9.

St 14. 9.

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě I.A (3. patro) – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Menčíková
  • 8.00 – 13.30 – přespolní běh 2022 – vybraní hoši 6. – 9. roč. – Lesopark Hostivař – doprovod p. uč. Vosátka

Čt 15. 9.

  • II.ABC – plavání
  • ovoce do škol pro I. stupeň (více info na stránkách školy ze dne 2. 9. 2022)
  • 8.00 – 13.30 – přespolní běh 2022 – vybrané dívky 6. – 9. roč. – Lesopark Hostivař – doprovod pí uč. Jakoubková
  • 8.55 – 10.45 – V.B – setkání se školním psychologem
  • 10.55 – 12.35 – V.C – setkání se školním psychologem

Pá 16. 9.

  • 8.55 – 10.45 – V.A – setkání se školním psychologem

Z příštího týdne

  • pondělí 19. 9. – 8.30 – 11.00 – III.A – knihovna – „Komiks“
  • pondělí 19. 9. – od 13.30 – 7. oddělení – „Povídání o Netopýrech“
  • úterý 20. 9. – od 12.30 – 6. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • úterý 20. 9. – od 13.30 – 3. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • úterý 20. 9. – od 13.30 – 8. oddělení – „Povídání o Netopýrech“
  • středa 21. 9. – 9.00 – IX. AB – Vojenský historický ústav Kbely – doprovod p. uč. Makovský a p. řed. Doležal
  • čtvrtek 21. 9. – od 12.30 – 2. oddělení – „Ježek bez jablíčka“
  • čtvrtek 21. 9. – od 13.30 – 1. oddělení – „Ježek bez jablíčka“

Program na týden od 5. 9. 2022

Datum

Program na týden 5. 9. – 9. 9. 22 (sudý)

  • 5. 9. – 9. 9. výjezdový AK VI. AB – Vysočina Tři Studně – doprovod pí uč. Jasko (vedoucí kurzu), pí uč. Menčíková, p. psych. Šulc, instruktoři ze společnosti Marimar s.r.o.

Po 5. 9.

  • výuka dle rozvrhu
  • ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu

Út 6. 9.

  • Třídní schůzky (v kmenových třídách):
    • 16.00 – II. ABC
    • 16.15 – VII. AC
    • 16.30 – V. AB
    • 16.30 – VII. B, VIII. AB, IX. AB

St 7. 9.

  • ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
  • Třídní schůzky (ve kmenových třídách):
    • 16.30 – III. ABC; IV. ABC

Čt 8. 9.

  • zahájení plaveckého výcviku II. ABC, bazén Hostivař (časy zahájení plavání budou po celý školní rok stejné):
    • od 9.00 – II. BC
    • od 9.45 – II. A
  • Třídní schůzky (v kmenových třídách):
    • 16.30 – V. C

Pá 9. 9.

  • 10.30 – III. ABC – Divadlo v Dlouhé – Kde přespávají pohádky
  • 9. 9. – 14. 9. – zájezd do Anglie – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – doprovod pí uč. Školná (vedoucí zájezdu), pí uč. Jenčíková, pí uč. Zvěřinová, CK „sCOOLtrips“

Z příštího týdne

  • středa 14. 9. – 12.45. – schůzka školního parlamentu ve třídě I.A (3. patro) – organizuje pí uč. Bláhová a pí uč. Menčíková
  • středa 14. 9. – čas bude upřesněn – přespolní běh 2022 – vybraní hoši 6. – 9. roč. – místo konání bude upřesněno – doprovod p. uč. Vosátka
  • čtvrtek 15. 9. – čas bude upřesněn – přespolní běh 2022 – vybrané dívky 6. – 9. roč. – místo konání bude upřesněno – doprovod pí uč. Jakoubková

Program na týden od 1. 9. 2022

Datum

Program na týden 1. 9. – 2. 9. 22 (Lichý)

Čt 1. 9.

  • v 8.00 – slavnostní zahájení nového školního roku 2021/ 2023, jedna vyučovací hodina
  • v 8.00 – slavnostní zahájení školního roku pro první třídy a přípravnou třídu na zahradě školy
  • v 9.00 – třídní schůzka I. ABC, přípravná třída (děti mohou jít do ŠD)
  • výdej obědů od 11.30 do 14.00
  • 16.00 – VI. AB – informativní třídní schůzka, AK – ve kmenových třídách (4. patro)

Pá 2. 9.

  • první třídy a přípravná tř. – dvě vyučovací hodiny do 9.40
  • první stupeň – čtyři vyučovací hodiny do 11.40, druhý stupeň – pět vyučovacích hodin do 12.35 – (třídnické práce)
  • vydávání učebnic dle rozpisu ve sborovně

Z příštího týdne

  • výuka dle rozvrhu
  • odpolední vyučování (ÚT) – sudý – lichý týden dle kalendáře
  • 5. 9. – 9. 9. výjezdový AK VI. AB – Vysočina Tři Studně – doprovod pí uč. Jasko (vedoucí kurzu), pí uč. Menčíková, p. psych. Šulc, instruktoři ze společnosti Marimar s.r.o.
  • 5. 9. – ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
  • 6. 9. – 9. 9. – informativní třídní schůzky pro 2.–5. roč. a 7. – 9. roč.
  • 7. 9. – ukázkové hodiny karate 3. – 5. roč. – dle rozpisu
  • čtvrtek 8. 9. – zahájení plaveckého výcviku II. ABC, bazén Hostivař (časy zahájení plavání budou po celý školní rok stejné):
    • od 9.00 – II. BC
    • od 9.45 – II. A
  • 9. 9. – 14. 9. – zájezd do Anglie – přihlášení žáci 8. a 9. tříd – doprovod pí uč. Školná (vedoucí zájezdu), pí uč. Jenčíková, pí uč. Zvěřinová, CK „sCOOLtrips“