Archiv rubriky: Program na týden

Program na týden od 30. 1. 2023

Datum

Program na týden 30. 1. – 3. 2. 23 (lichý)

Po 30. 1.

  • 5.VH – biologická olympiáda (1. část) – učebna přírodopisu – organizuje pí uč. Zvěřinová a pí uč. Kosová – seznam účastníku ve sborovně na nástěnce
  • 16.30 – třídní schůzka pro rodiče předškoláků -MŠ Rembrandtova

Út 31. 1.

  • ROZDÁVÁNÍ VÝPISŮ Z VYSVĚDČENÍ – poslední dopolední vyučovací hodina dle rozvrhu

St 1. 2.

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu – ve třídě 1. A – organizuje pí uč. Menčíková

Čt 2. 2.

  • II. ABC – plavání
  • 3.VH – biologická olympiáda (2. část) – učebna přírodopisu – organizuje pí uč. Zvěřinová a pí uč. Kosová – seznam účastníku ve sborovně na nástěnce

Pá 3. 2.

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Z příštího týdne

  • pondělí 6. 2. – pátek 10. 2. – JARNÍ PRÁZDNINY
  • pondělí 13. 2. – PPP ve škole
  • pondělí 13. 2. – 3. VH – IX.AB – PP – Kriminalita mládeže – police ČR
  • úterý 14. 2. –16.30 – třídní schůzka pro rodiče předškoláků – MŠ Štěchovická
  • středa 15. 2. – od 8.00 – do 11.25 – IX. A – PH – SPŠD, a.s., Moravská 3, Praha 2 – návrat na 5.VH – doprovod p. uč. Vosátka a paní uč. Školná (sraz před školou 7.30)
  • středa 15. 2. – od 10.00 – návštěva dětí z MŠ Štěchovická
  • středa 15. 2. – 17.00 – schůzka LVK – pro rodiče žáků VII. ABC
  • čtvrtek 16. 2. – od 13.30 – pro předškoláky – škola nanečisto
  • pátek 17. 2. – PP – společnost Jules a Jim, z. ú. ve třídách:
    • 2. -3. VH – IV.A – Šikana a kyberšikana
    • 1. – 2. VH – VI.B – Típni to
    • 3. – 4. VH – VI.A – Típni to

Program na týden od 23. 1. 2023

Datum

Program na týden 23. 1. – 27. 1. 23 (sudý)

Po 23. 1.

Út 24. 1.

  • 24. 1. – 9.00 – III.ABC – Planetárium – vesmír kolem nás
  • 6.VH – olympiáda Nj – organizuje pí uč. Šmahová a paní uč. Holubová (místnost a seznam účastníků bude na nástěnce ve sborovně)

St 25. 1.

Čt 26. 1.

  • II. ABC – plavání
  • 1. – 2. VH – zeměpisná olympiáda – vybraní žáci 6. – 9. tříd – učebna přírodních věd, 4. patro – organizuje pí uč. Zvěřinová a paní uč. Kalová
  • od 10.40 – 9.AB – Divadlo u Hasičů – Klára 3847… – doprovod pí uč. Pelešková a p uč. Šillerová, návrat během 5. VH
  • ŠD – 14.00 – 15.00 – zimní radovánky

Pá 27. 1.

  • od 9.00 – PT, I.ABC, II.ABC, III.BC – kino Hostivař
  • 1. – 3. VH – V.A – PP – Šikana a kyberšikana – organizace Jules a Jim, z.ú.

Z příštího týdne

  • pondělí 30. 1. – třídní schůzka v MŠ Rembrandtova pro rodiče předškoláků
  • středa 1. 2. – 12.45 – schůzka školního parlamentu – ve třídě 1. A – organizuje pí uč. Menčíková
  • pátek 3. 2. – POLOLETNÍ PRÁZDNINY
  • pondělí 6. 2. – pátek 10. 2. – JARNÍ PRÁZDNINY

Program na týden od 16. 1. 2023

Datum

Program na týden 16. 1. – 20. 1. 23 (Lichý)

Po 16. 1.

  • 6. VH – olympiáda Aj – vybraní žáci 7. roč. – učebna Aj, 4. patro; vybraní žáci 8. a 9. roč. – ve třídě IX. A

Út 17. 1.

  • 8.00 – dějepisná olympiáda – registrace od 7.30 – G Omská, Praha 10 – účast 3 žákyně 9. roč., doprovod pí Vacovská
  • 10.00 – V.ABC – divadlo Gong Dobrodružství Toma Sawyera

St 18. 1.

Čt 19. 1.

  • II.ABC – plavání

Pá 20. 1.

  • DEN SPOLEČENSKÉHO OBLEČENÍ – organizuje parlament
  • 16.00 – 19.45 – ŠD 7. a 8. odd. – Lumina Park

Z příštího týdne

  • úterý 24. 1. – 9.00 – III.ABC – Planetárium – vesmír kolem nás
  • čtvrtek 26. 1. – od 10.40 – 9.AB – Divadlo u Hasičů – Klára 3847… – doprovod pí uč. Pelešková a p uč. Šillerová, návrat během 5. VH
  • pátek 27. 1. – od 9.00 – PT, I.ABC, II.ABC, III.BC – kino Hostivař

Program na týden od 9. 1. 2023

Datum

Program na týden 9. 1. – 13. 1. 23 (Sudý)

Po 9. 1.

Út 10. 1.

  • Od 14.30 – KMD – Vojna a mír

St 11. 1.

  • 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě I.A – organizuje pí uč. Menčíková
  • PT – knihovna Skalka – Popletené pohádky

Čt 12. 1.

  • II.ABC – plavání

Pá 13. 1.

Z příštího týdne

  • úterý 17. 1. – 10.00 – V.ABC – divadlo Gong Dobrodružství Toma Sawyera

Program na týden od 2. 1. 2023

Datum

Program na týden 2. 1. – 6. 1. 23 (Lichý)

Po 2. 1.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Út 3. 1.

  • nástup do školy

St 4. 1.

Čt 5. 1.

  • II.ABC – plavání
  • 16.30 – V.ABC – třídní schůzky (ŠvP)

Pá 6. 1.

  • II.B – náslech SPC

Z příštího týdne

  • pondělí 9. 1. – 13.00 – PPP ve škole
  • úterý 10. 1. – 14.30 – KMD – Vojna a mír
  • středa 11. 1. – 12.45 – schůzka školního parlamentu ve třídě I.A – organizuje pí uč. Menčíková
  • středa 11. 1. – PT – knihovna Skalka – Popletené pohádky